Lokalizacja - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

Gościniec 10,
05-077 Warszawa-Wesoła

Kontakt całodobowy - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

22 773 19 31
608 630 479

Lokalizacja - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

Armii Krajowej 76,
05-071 Sulejówek-Miłosna

Kontakt całodobowy - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

22 783 42 47
602 212 794

Zakład pogrzebowy Wiązowna

Strona główna » Zakład pogrzebowy Wiązowna

Zakład Pogrzebowy Jankowscy wspiera od wielu lat mieszkańców Wiązownej w trudnych momentach żałoby. Każde wezwanie o pomoc Wiązownej jest dla naszego zakładu pogrzebowego priorytetem. Szybka interwencja pracowników wiąże się z tym, aby rodzina, która znalazła się nagle w tak tragicznym momencie, nie musiała długo martwić się dodatkowymi sprawami, a w spokoju i zadumie przejść przez czas żałoby po Bliskim. Przez cała dobę przyjmujemy zgłoszenia odbioru i przewozu zmarłych do chłodni. 

Na cmentarzu parafialnym św. Wojciecha w Wiązownie znajdującym się przy ulicy Duchnowskiej 25 spoczywa załoga polskich lotników, którzy zginęli w 1939 roku. Z wielkim szacunkiem do dzisiaj mieszkańcy wsi wspominają śmierć poległych. To właśnie na tej przepełnionej historią nekropolii swoje usługi pogrzebowe i cmentarne świadczy Zakład Pogrzebowy Jankowscy. Organizujemy godne ceremonie pożegnalne każdego rodzaju na cmentarzu w Wiązownej.

Usługi pogrzebowe Wiązowna

Oferowane na terenie miejscowości Wiązowna usługi pogrzebowe są na tyle obszerne, że z pewnością każda rodzina otrzyma spersonalizowane i godne pożegnanie Ukochanej Osoby. Pracownicy Zakładu Pogrzebowego Jankowscy z pewnością pomogą dobrać Państwu odpowiednią kolorystykę oraz gatunek kwiatów, które pojawią się w wieńcach i wiązankach pogrzebowych. Ważnym wyborem, który czeka na rodzinę Zmarłego, jest także charakter ceremonii. Może być ona przeprowadzona według obrządków danego wyznania lub poglądów, według których żył Bliski. Jednak w naszej ofercie znajdą Państwo również pogrzeb świecki prowadzony przez Mistrza Ceremonii Pogrzebowej. Dbamy o sprawne wykonanie kremacji, potwierdzonej odpowiednim certyfikatem.

Bez względu na charakter, czy też rodzaj pochówku, personel Zakładu Pogrzebowego Jankowscy, z całą pewnością podejdzie do sytuacji z powagą i dużym zaangażowaniem, aby zdjąć z rodzin obowiązki związane z przygotowaniami pogrzebu. Zakład usług pogrzebowych pozostaje do dyspozycji mieszkańców Wiązownej przez cała dobę. Wystarczy zadzwonić pod numery telefonu 22 773 19 31 oraz 22 783 42 47, a nasi profesjonaliści z wielkim sercem i empatią będą dla Państwa wsparciem.

Wszelkie informacje, dotyczące usług pogrzebowych, można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z firmą Jankowscy pod numerami telefonów: 22 773 19 31 oraz 22 783 42 47.