Lokalizacja - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

Gościniec 10,
05-077 Warszawa-Wesoła

Kontakt całodobowy - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

22 773 19 31
608 630 479

Lokalizacja - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

Armii Krajowej 76,
05-071 Sulejówek-Miłosna

Kontakt całodobowy - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

22 783 42 47
602 212 794

Formalności pogrzebowe

Strona główna » Formalności pogrzebowe
Formalności pogrzebowe Jankowscy

Kwestie formalne związane z organizacją pogrzebu, nieodłącznie obejmują także załatwienie wielu formalności w urzędach oraz instytucjach. Szczególnie dla osób, które nie są doświadczone w tych sprawach lub nie znajdują w sobie tyle sił w trudnej sytuacji po stracie bliskiej osoby, proces ten może okazać się zbyt skomplikowany. Dlatego cały proces załatwiania formalności warto powierzyć sprawdzonej firmie pogrzebowej. Pracownicy Domu Pogrzebowego Jankowscy z długoletnim stażem i doświadczeniem zawsze są do Państwa dyspozycji, aby pomóc w załatwieniu wszelkich procedur związanych z organizacją pogrzebu, kremacją lub transportem międzynarodowym zwłok.  

Dzięki naszemu doświadczeniu w organizacji ceremonii pogrzebowych, jesteśmy w stanie zapewnić godną i piękną ceremonie, jednocześnie uwzględniając Państwa możliwości finansowe. W przypadku, gdy koszty pogrzebu przekraczają wartość zasiłku pogrzebowego, istnieje możliwość skorzystania z bezgotówkowego rozliczenia kosztów pogrzebu na podstawie świadczeń z ZUS, KRUS, MSWiA lub WBE.  

Pomoc w formalnościach pogrzebowych - Jankowscy Sulejówek, Warszawa Wesoła

Nasi wykwalifikowani pracownicy posiadający długoletni staż i doświadczenie służą pomocą w załatwianiu formalności związanych z uzyskaniem zasiłku z ZUS, w wypełnianiu dokumentów potrzebnych do ZUS-u lub KRUS-u, a także oszacowują koszty pogrzebu w zależności od wybranej formy pochówku i rodzaju trumny. Odpowiedzą też na wszystkie pytania i udzielą informacji na temat cmentarza oraz innych spraw związanych z ceremonią. Ponadto nasi pracownicy poinformują na temat możliwości dziedziczenia składek z OFE, wypłaty niezrealizowanego świadczenia z ZUS, czy zamknięcia rachunku bankowego.

Służymy pomocą przy uzyskaniu niezbędnych dokumentów, umożliwiających organizację ceremonii i pochówku. Po otrzymaniu karty zgonu, możemy przystąpić do przygotowań i przewiezienia ciała do chłodni. Po uzgodnieniach z rodziną zmarłego, podejmujemy także wszelkie kroki formalne w celu uregulowania dalszych formalności związanych z pochówkiem oraz uzyskaniem zasiłku pogrzebowego.