Lokalizacja - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

Gościniec 10,
05-077 Warszawa-Wesoła

Kontakt całodobowy - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

22 773 19 31
608 630 479

Lokalizacja - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

Armii Krajowej 76,
05-071 Sulejówek-Miłosna

Kontakt całodobowy - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

22 783 42 47
602 212 794

Pogrzeby tradycyjne

Strona główna » Pogrzeby tradycyjne
Pogrzeb tradycyjny Usługi Pogrzebowe Jankowscy

Pogrzeby tradycyjne czyli ceremonie żałobne, podczas których odbywa się ostatnie pożegnanie w obecności trumny z ciałem zmarłego, a następnie jej pochówek – stanowią nadal znaczący odsetek wszystkich pogrzebów. Ich wybór uwarunkowany jest tradycjami rodzinnymi, przekonaniami, ale i możliwością przeprowadzenia tego typu pogrzebu. Nie zawsze jest to możliwe, zwłaszcza na cmentarzach, na których brakuje miejsc przeznaczonych do pochówków tradycyjnych.

Zakład pogrzebowy Jankowscy od samego początku swojej działalności organizuje  pogrzeby tradycyjne z trumną na cmentarzach Sulejówka, Warszawy oraz w okolicznych miejscowościach. Personel firmy z całym zaangażowaniem troszczy się o każdy detal takiej ceremonii żałobnej, pomagając również w sporządzeniu dokumentacji, niezbędnej do przeprowadzenia pogrzebu.

W biurach firmy Jankowscy istnieje również możliwość wyboru spośród wielu akcesoriów pogrzebowych: trumien, modlitewników, ubrań dla zmarłych. W ofercie można także zamówić piękne kwiaty, które stanowić mogą dekorację trumny, a następnie nagrobka.

Zakład pogrzebowy Jankowscy pozostaje przez całą dobę do Państwa dyspozycji. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub też o bezpośrednią wizytę w biurze firmy w Sulejówku lub w Warszawie-Wesołej.