Lokalizacja - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

Gościniec 10,
05-077 Warszawa-Wesoła

Kontakt całodobowy - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

22 773 19 31
608 630 479

Lokalizacja - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

Armii Krajowej 76,
05-071 Sulejówek-Miłosna

Kontakt całodobowy - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

22 783 42 47
602 212 794

Zakład Pogrzebowy Długa Kościelna

Strona główna » Zakład Pogrzebowy Długa Kościelna

Do naszego zakładu usług pogrzebowych od wielu lat zgłaszają się rodziny z Długiej Kościelnej, które są pogrążone w żałobie po utracie Bliskiego. Za każdym razem pracownicy dają z siebie wszystko, aby być wsparciem w tak tragicznej sytuacji. Bez względu na porę dnia czy nocy, personel Zakładu Pogrzebowego Jankowscy przybędą w wyznaczone przez Państwa miejsce i zaoferują swoją fachową pomoc i opiekę nad Zmarłym i Jego rodziną. To właśnie empatia, doświadczenie i zaangażowanie zrodziło tak duże zaufanie wśród mieszkańców Długiej Kościelnej wobec firmy Jankowscy. Zadbamy o przewóz zmarłego do naszego pomieszczenia chłodniczego. Całodobowe numery telefonu do zakładu pogrzebowego 22 783 42 47, 22 773 19 31 oraz oba jego biura są do Państwa dyspozycji.

Na terenie Długiej Kościelnej znajduje się cmentarz parafialny przy ulicy Spokojnej. Od wielu lat Zakład Pogrzebowy Jankowscy organizuje na nim pogrzeby z trumną i urną w formie wyznaniowej i świeckiej. Firma pogrzebowa oferuje na cmentarzu takie usługi jak budowa grobowców, kopanie grobów oraz ekshumacje. Wszystko po to, aby w pełni wspierać mieszkańców Długiej Kościelnej nie tylko na początku żałoby, ale również w pielęgnacji pamięci o Zmarłej Osobie. 

Usługi pogrzebowe Długa Kościelna 

Ze względu na bardzo obszerne, a pomimo to ciągle rozwijane, doświadczenie pracowników Zakładu Jankowscy, są on świadomi bólu i żalu po utracie Ukochanej Osoby. Dlatego organizacja pogrzebu zawsze jest dokładnie zaplanowana i przemyślana, aby bliscy Zmarłego nie musieli zamartwiać się niepotrzebnie problemami, a mogli w spokoju i zadumie pożegnać Członka Rodziny.  

Klienci, którzy zdecydują się na Zakład Pogrzebowy Jankowscy, nie muszą się stresować trudnymi wyborami, ponieważ personel biura z chęcią przedstawi różnice pomiędzy różnymi formami pochówku, czyli pogrzebem tradycyjnym, a kremacją oraz wyborem materiału, z jakiego urna, bądź trumna będą wykonane. Kremacje wykonywane są w nowoczesnym krematorium, a rodzina otrzymuje odpowiedni certyfikat potwierdzający przebieg tego procesu.

Dzięki zaangażowaniu naszego zakładu, oczekiwania mieszkańców Długiej Kościelnej w kwestii przebiegu i ceny pogrzebu zawsze zostają spełnione. Odpowiednio dobrana oprawa kwiatowa oraz muzyka tworzą piękną i pełną wzruszających wspomnień atmosferę, która zapadnie w sercach uczestników na wiele lat. Gwarantuje to rodzinom mieszkającym na terenie Długiej Kościelnej i w jej okolicach, pełne sentymentu wspomnienia o Zmarłym.

Wszelkie informacje, dotyczące usług pogrzebowych, można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z firmą Jankowscy pod numerami telefonów: 22 783 42 47 oraz 22 773 19 31.