Lokalizacja - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

Gościniec 10,
05-077 Warszawa-Wesoła

Kontakt całodobowy - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

22 773 19 31
608 630 479

Lokalizacja - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

Armii Krajowej 76,
05-071 Sulejówek-Miłosna

Kontakt całodobowy - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

22 783 42 47
602 212 794

Kremacja zmarłych

Strona główna » Kremacja zmarłych
Kremacja zmarłych Jankowscy

Kremacja jest tym rodzajem pochówku, który w obecnych czasach staje się coraz bardziej popularny i coraz częściej wybierany. Zwolennicy kremacji wskazują na argumenty natury ekonomicznej, ekologicznej oraz estetycznej. Kremacja bowiem pozwala dochować urnę do istniejącego już grobu, bez konieczności zakupu nowego miejsca grzebalnego. Krematorium posiada systemy zabezpieczające przed przedostawaniem się szkodliwych związków do atmosfery. Także same prochy po kremacji są obojętne biologicznie.

Warto nadmienić, że także większość kościołów i związków wyznaniowych – w tym Kościół katolicki – akceptuje kremację, o ile nie została ona wybrana z pobudek przeciwnych wierze katolickiej.

Zakład pogrzebowy Jankowscy służy wszelką pomocą w organizacji pogrzebów, które poprzedza kremacja. Pomoc ta obejmuje nie tylko przeprowadzenie uroczystości, ale również załatwienie formalności, ustalenie daty i miejsca kremacji oraz pochówku. W ofercie firmy Jankowscy znajdują się także akcesoria pogrzebowe oraz inne artykuły funeralne, związane z tym rodzajem pogrzebu – głównie trumny kremacyjne oraz urny.

Ceny pogrzebów kremacyjnych zależą od wielu zmiennych. Począwszy od rodzaju wybranej trumny kremacyjnej, poprzez urnę, w której zostaną złożone prochy, aż po różne usługi towarzyszące. Jeśli zatem rozważają Państwo możliwość wyboru pogrzebu kremacyjnego – zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wszelkich informacji tak o procesie kremacji, jak i o jego kosztach.