Lokalizacja - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

Gościniec 10,
05-077 Warszawa-Wesoła

Kontakt całodobowy - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

22 773 19 31
608 630 479

Lokalizacja - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

Armii Krajowej 76,
05-071 Sulejówek-Miłosna

Kontakt całodobowy - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

22 783 42 47
602 212 794

Biuro mobilne

Strona główna » Biuro mobilne
Biuro mobilne - cała Polska - Jankowscy

Usługi pogrzebowe, oferowane przez Zakład Pogrzebowy Jankowscy, są kompleksowe i obejmują nie tylko organizację uroczystości pogrzebowych, ale także pomoc w załatwieniu wszelkich formalności. Nasi pracownicy są wykwalifikowani i doświadczeni, a także wrażliwi na potrzeby naszych klientów. Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom, a nasze podejście jest indywidualne i dostosowane do potrzeb każdego klienta. Firma Jankowscy stawia na jakość, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Dlatego warto nam zaufać, by w ten sposób pozwolić pomóc sobie w trudnym czasie żałoby.

Działamy w całej Polsce

Do osób, które z różnych względów i powodów nie są w stanie dotrzeć do jednego z naszych stacjonarnych biur, adresujemy usługę biura mobilnego. Specjalnie oddelegowany pracownik pojawi się w miejscu wcześniej przez Państwa zasugerowanym i wskazanym, aby tam dokonać niezbędnych ustaleń. Usługę tę świadczymy na terenie całego kraju, a w szczególności Warszawy (głównie w dzielnicach Wesoła, Rembertów, Wawer), a także w Halinowie, Okuniewie, Zabrańcu i Pustelniku, Długa Kościelna, Wiązowna, Zakręt.

Utrata bliskiej osoby jest jednym z najtrudniejszych i najdelikatniejszych momentów w życiu: przeżywana żałoba, zwłaszcza w bezpośrednim następstwie śmierci, często utrudnia lub uniemożliwia różnorakie działania. Dlatego też już od pierwszego momentu warto jest powierzyć te kwestie profesjonalistom, którzy odciążą krewnych zmarłego od wszelkich formalności, pozwalając im bez przeszkód przeżywać czas żałoby.