Lokalizacja - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

Gościniec 10,
05-077 Warszawa-Wesoła

Kontakt całodobowy - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

22 773 19 31
608 630 479

Lokalizacja - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

Armii Krajowej 76,
05-071 Sulejówek-Miłosna

Kontakt całodobowy - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

22 783 42 47
602 212 794

Chłodnia

Strona główna » Chłodnia
Własna chłodnia - nowoczesna chłodnia - przechowywanie zwłok w chłodni Jankowscy

Pogrzeb bliskiej osoby to jedno z najtrudniejszych doświadczeń w życiu ludzkim. Prócz samych przygotowań do ceremonii, ważna jest dbałość o odpowiednie przechowanie ciała zmarłego przed pochówkiem. Właśnie z myślą o tym – dom pogrzebowy Jankowscy oferuje swoim klientom możliwość skorzystania z profesjonalnej chłodni.

Wiemy, że temat przechowywania ciała zmarłego może wydawać się niełatwy, czy nawet budzący pewien niepokój. Jednakże zapewniamy, że nasza chłodnia jest specjalnie zaprojektowana tak, aby zapewnić najlepsze warunki dla ciała zmarłego, a jednocześnie zachować szacunek i godność wobec osoby, która odeszła.

Własna chłodnia – nowoczesna i bezpieczna

Firma Jankowscy dysponuje nowoczesną i bezpieczną chłodnią, która gwarantuje właściwą temperaturę oraz wilgotność powietrza. Dzięki temu, ciało zmarłego zachowane jest w nienaruszonym stanie, co jest szczególnie istotne dla bliskich, którzy pragną pożegnać się ze swoim ukochanym w sposób należycie godny.

Nasz dom pogrzebowy zawsze kieruje się zasadą, że szacunek dla zmarłych jest najważniejszy. Posiadanie chłodni uznajemy za jeden z warunków wyrażania tego szacunku.