Lokalizacja - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

Gościniec 10,
05-077 Warszawa-Wesoła

Kontakt całodobowy - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

22 773 19 31
608 630 479

Lokalizacja - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

Armii Krajowej 76,
05-071 Sulejówek-Miłosna

Kontakt całodobowy - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

22 783 42 47
602 212 794

Sprowadzenie zwłok z zagranicy

Strona główna » Sprowadzenie zwłok z zagranicy
Zakład pogrzebowy Warszawa Wesoła, Sulejówek

Śmierć bliskiej osoby to zawsze trudny i bolesny czas. Kiedy śmierć następuje z dala od domu, w kraju obcym, dodatkowo dochodzi stres i trudności związane z organizacją transportu zwłok do Polski. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy profesjonalnego zakładu pogrzebowego, który oferuje kompleksowe usługi związane z międzynarodowym transportem zmarłych.

Zakład Pogrzebowy Jankowscy posiada wieloletnie doświadczenie w organizowaniu usług pogrzebowych oraz przeprowadzaniu międzynarodowych transportów zwłok.

Nasza kadra jest wykwalifikowana i empatyczna, a każdy transport traktujemy bardzo indywidualnie, starając się ograniczać koszty do niezbędnego minimum.

Firma Jankowscy oferuje pomoc przy organizacji sprowadzenia osoby zmarłej z zagranicy, uzyskania pozwoleń, postępując zgodnie z literą prawa kraju, z którego osoba zmarła ma zostać przewieziona. Posiadamy odpowiednie certyfikaty i pozwolenia, co pozwala nam na przewóz zwłok drogą lądową, morską lub powietrzną. Dysponujemy flotą nowoczesnych samochodów, które spełniają najwyższe standardy i posiadają niezbędne certyfikaty, zgodne z normami europejskimi.

Zakład Pogrzebowy Jankowscy jest w stanie przeprowadzić przewóz zwłok z niemalże każdego kraju do Polski. Usługa przewozu międzynarodowego obejmuje całą Europę. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonów 227731931 lub 227834247, aby uzyskać pomoc oraz najważniejsze informacje na temat międzynarodowego transportu zwłok i oferowanych przez nasz dom pogrzebowy.