Lokalizacja - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

Gościniec 10,
05-077 Warszawa-Wesoła

Kontakt całodobowy - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

22 773 19 31
608 630 479

Lokalizacja - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

Armii Krajowej 76,
05-071 Sulejówek-Miłosna

Kontakt całodobowy - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

22 783 42 47
602 212 794

Sprowadzenie zwłok z zagranicy

Strona główna » Sprowadzenie zwłok z zagranicy
Transport zmarłych, międzynarodowy transport zmarłych Jankowscy

Śmierć bliskiej osoby to zawsze trudny i bolesny czas. Kiedy śmierć następuje z dala od domu, w kraju obcym, dodatkowo dochodzi stres i trudności związane z organizacją transportu zwłok do Polski. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy profesjonalnego zakładu pogrzebowego, który oferuje kompleksowe usługi związane z międzynarodowym transportem zmarłych.

Zakład Pogrzebowy Jankowscy posiada wieloletnie doświadczenie w organizowaniu usług pogrzebowych oraz przeprowadzaniu międzynarodowych transportów zwłok.

Międzynarodowy transport zwłok Jankowscy

Nasza kadra jest wykwalifikowana i empatyczna, a każdy transport traktujemy bardzo indywidualnie, starając się ograniczać koszty do niezbędnego minimum.

Firma Jankowscy oferuje pomoc przy organizacji sprowadzenia osoby zmarłej z zagranicy, uzyskania pozwoleń, postępując zgodnie z literą prawa kraju, z którego osoba zmarła ma zostać przewieziona. Posiadamy odpowiednie certyfikaty i pozwolenia, co pozwala nam na przewóz zwłok drogą lądową, morską lub powietrzną. Dysponujemy flotą nowoczesnych samochodów, które spełniają najwyższe standardy i posiadają niezbędne certyfikaty, zgodne z normami europejskimi.

Zakład Pogrzebowy Jankowscy jest w stanie przeprowadzić przewóz zwłok z niemalże każdego kraju do Polski. Usługa przewozu międzynarodowego obejmuje całą Europę. 

Usługa międzynarodowego transportu zwłok – kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonów 227731931 lub 227834247, aby uzyskać pomoc oraz najważniejsze informacje na temat międzynarodowego transportu zwłok i oferowanych przez nasz dom pogrzebowy.