Lokalizacja - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

Gościniec 10,
05-077 Warszawa-Wesoła

Kontakt całodobowy - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

22 773 19 31
608 630 479

Lokalizacja - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

Armii Krajowej 76,
05-071 Sulejówek-Miłosna

Kontakt całodobowy - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

22 783 42 47
602 212 794

Zakład pogrzebowy Okuniew

Strona główna » Zakład pogrzebowy Okuniew

Okuniew jest miejscowością, położoną w gminie Halinów, liczącą sobie niecałe 3 tysiące mieszkańców. Na początku XX wieku w Okuniewie zamieszkiwała liczna grupa Żydów, po których pozostał ślad w postaci ruin kirkutu czyli cmentarza przy ulicy Cmentarnej.

Obecnie w Okuniewie znajduje się jeden cmentarz z XIX wieku, na terenie którego znaleźć można wiele grobów nie tylko zabytkowych, ale i opowiadających o bogatej historii tej miejscowości.

Zakład pogrzebowy Jankowscy jest przez całą dobę pozostaje do dyspozycji mieszkańców Okuniewa, którzy często zwracają się do tej właśnie firmy o pomoc w organizacji pogrzebów. Istnieje możliwość odwiedzenia siedziby zakładu w Sulejówku, jak i skorzystania z możliwości załatwienia formalności w miejscu zamieszkania klienta poprzez usługę biura mobilnego. Ceremonie żałobne, realizowane przez Zakład pogrzebowy Jankowscy mają zarówno charakter wyznaniowy, jak i świecki w obu formach – tradycyjnej i urnowej. Poza tym istnieje możliwość skorzystania z innych usług pogrzebowych, które znajdują się w ofercie firmy.

Usługi pogrzebowe Okuniew

W zakładzie pogrzebowym Jankowscy mieszkańcy Okuniewa mogą otrzymać pełen wachlarz usług pogrzebowych, a wśród nich są m.in.:

  • Ceremonie żałobne wszystkich rodzajów
  • Dopełnianie formalności urzędowych na życzenie klienta
  • Ceremonie ostatniego pożegnania – sala pożegnań
  • Przewóz zwłok i prochów w Polsce i poza jej granicami
  • Mobilne biuro – Okuniew i okolice
  • Oprawa pogrzebu
  • e-Nekrologi
  • Duży wybór akcesoriów pogrzebowych

Wszelkie informacje, dotyczące usług pogrzebowych, można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z firmą Jankowscy pod numerami telefonów: 22 783 42 47 oraz 22 773 19 31.