Lokalizacja - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

Gościniec 10,
05-077 Warszawa-Wesoła

Kontakt całodobowy - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

22 773 19 31
608 630 479

Lokalizacja - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

Armii Krajowej 76,
05-071 Sulejówek-Miłosna

Kontakt całodobowy - Zakład Pogrzebowy Jankowscy

22 783 42 47
602 212 794

Oprawa pogrzebu

Strona główna » Oprawa pogrzebu
Oprawa pogrzebu - Jankowscy

Każda uroczystość pogrzebowa powinna być niepowtarzalna, dlatego też jej organizacja powinna obejmować także kwestie oprawy ceremonii. Zakład pogrzebowy Jankowscy przykłada wielką wagę do wszystkich wymiarów tej oprawy. Obejmują one oprawę muzyczną, florystyczną, akcesoria pogrzebowe, a także wszystko to, co sprawia, że ostatnie pożegnanie nabiera szczególnego blasku.

Oprawa muzyczna i florystyczna na pogrzebie

Oprawa muzyczna, przygotowywana przez firmę Jankowscy, to utwory wykonywane przez instrumentalistów lub odtwarzane ze sprzętu nagłaśniającego. Ich dobór zawsze uzgadniany jest z rodziną zmarłego. W ramach oprawy florystycznej zapewniamy piękne kwiaty w różnych formach. Najczęściej zamawiane są wieńce, wiązanki oraz bukiety – współpracujący z naszą firmą floryści ułożą je zgodnie z Państwa życzeniem.

Eleganckie pamiątkowe zdjęcia

Nasz dom pogrzebowy, z pełnym szacunkiem dla zmarłego i jego rodziny, oferuje możliwość przygotowania pamiątkowego zdjęcia w formie eleganckiej fotografii w ramce lub malowniczej reprodukcji na płótnie, które zostaną umieszczone przy trumnie lub urnie podczas uroczystości pożegnalnej.

Troszczymy się również o to, aby konduktowi towarzyszyły eleganckie karawany, odprowadzające zmarłego w tej ostatniej podróży. Dbamy także o pełną estetyki scenografię na miejscu pochówku. Posiadamy w ofercie namioty pogrzebowe, sztuczne trawy, mównicę, katafalki pod trumnę i urnę, sztalugi na zdjęcia i odznaczenia oraz stojaki na wieńce.

Zapewniamy też duży wybór akcesoriów pogrzebowych, wśród których każda rodzina – niezależnie od możliwości finansowych – może wybrać te najbardziej odpowiednie.